ضمانت ها

آرایشی بهنام نمایندگی رسمی بیش از 100 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت نمایندگی و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط آرایشی بهنام تضمین می شود.

تمامی کالاهای ایرانی موجود در آرایشی بهنام بالای 6 ماه و کالاهای خارجی موجود در آرایشی بهنام، بالای 3 ماه تاریخ انقضا دارند و این تاریخ انقضا تضمین می شود.

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد.

کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد. هزینه بازگشت کالا با مشتری است. توجه کنید در صورتی که با انصراف از خرید و بازگرداندن کالا، شرط اولیه ارسال رایگان را نقض شود، هزینه ارسال از مبلغ محصول کسر شده و مابقی برای شما واریز می‌شود!

برای هر یک از کالاها در سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، عکس و ویژگیها عنوان شده است. ما تضمین میکنیم که کالایی که به دست شما میرسد از همه نظر دقیقا همان کالایی است که در سایت دیده و انتخاب کرده اید. یعنی تضمین تطابق کالا با سایت. اگر غیر از این باشد، کالا از شما پس گرفته میشود و همه هزینه ها اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال و هزینه بازپس فرستادن آن، به شما برگردانده میشود.

ارسال و تحویل کالا

سفارش تبریز طی 48 ساعت تحویل میگردد

خرید زیر 200 هزار تومان، هزینه ارسال با پیک 10 هزار تومان است. خرید بالای 200 هزار تومان، رایگان ارسال می شود.

تمامی سفارشات شهرستان‌ها با سرویس پست پیشتاز برای شما عزیزان ارسال می‌شود.

از زمانی که سفارشات شما ثبت می‌شود، بخش امور مشتریان و ارسال سفارشات بلافاصله روند پردازش سفارش را شروع کرده و سفارش شما را آماده ارسال می‌کنند.
به علت وجود کرونا ‌بین 2 تا 7 روز کاری زمان می‌برد تا سفارشتان برای شهرستان، تحویل شما گردد.

هزینه ارسال سفارش شهرستانها برای فاکتورهای بالای 300 هزار تومان رایگان است، درصورتی‌ که مبلغ فاکتور شما کمتر از 300 هزار تومان باشد، مبلغی بصورت اتوماتیک به فاکتور شما برای هزینه ارسال اضافه می‌شود.

اگر کالا توسط پست پیشتاز برای شما ارسال شده است، با تحویل کالا به پست، کد رهگیری در حساب کاربری شما ثبت می شود و برای شما از طریق پیامک ارسال می شود. با استفاده از این کد رهگیری، می توانید از وضعیت پستی بسته خود مطلع شوید.

شرایط و رویه های بازگرداندن کالا

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا 7 روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 7 روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان آرایشی بهنام تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

قبل از هر اقدامی، از طریق شماره تماس 04133375796 با کارشناسان در واحد پشتیانی و امور مشتریان تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای بازگشت یا تعویض محصول صورت پذیرد.

توجه داشته باشید که پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت صحت و سلامت کالا، وجه آن بین 24 تا 48 ساعت به شماره کارت اعلامی توسط خریدار عودت داده خواهد شد.